KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12894338
nr 1289 4338
Robert Thew
(1758-1802), England
Etsning, Shakespeare. Ej signerad. Motivet: 58x41 cm
Robert Thew, engelsk gravör född 1758, död 1802.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 november 2019
kl 20:49:37
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)